Produktai

produktai iliustracijaSALTS Healthcare Jums siūlo didelį asortimentą stomos priežiūros priemonių. Mūsų kompanija dirba tam, kad pakeistų stomuotų žmonių gyvenimą, suteikdami Jiems daugiau patogumo, didesnę judėjimo laisvę, bei saugumą.
Turintiems ileostoma arba kolostoma, SALTS kompanija siūlo pasirinkti vienos arba dviejų dalių išmatų rinktuvus, jie gali būti įvairaus dydžio bei skirtingais užsegimais. Taip pat išmatų rinktuvai gali būti pritaikomi žmonėms su įdubusia stoma.
Plačiau skaitykite skiltyse „Vienos dalies rinktuvai“ ir „Dviejų dalių rinktuvai“.
Urostominiai rinktuvai skirti žmonėms, kuriems yra suformuota urostoma. Jūs galite pasirinkti vienos arba dviejų dalių urostominius rinktuvus. Taip pat nemokamai gausite daugkartinius šlapimo rinktuvus.
Plačiau skaitykite skyrelyje „Urostominiai rinktuvai“.
SALTS kompanija Jums taip pat gali pasiūlyti didelį asortimentą stomos priežiūros priedų ir odos priežiūros priemonių. Tai apsauginės ir gydančios pastos, drėgnos servetėlės, mažinantys sudirgimą pleistrai, kvapikliai naikinantys kvapą rinktuvo viduje, bei dezodorantai neutralizuojantys kvapą išorėje.
Daugiau informacijos rasite skiltyje “Odos priežiūros priemonės“ ir „Priedai“.

produktai stomos prieziurai
produktai odos prieziurai

britich skin foundation white skin health alliance white

SALTS Healthcare - vienintelė stomos priežiūros priemones gaminanti kompanija, galinti didžiuotis Didžiosios Britanijos dermatologų asociacijos akreditavimu dėl itin saugių, hipoalerginėmis savybėmis pasižyminčių hidrokoloidinių plokštelių.

SALTS Healthcare asortimentas taip pat dermatologiškai akredituotas „Sveikos Odos“ sąjungos. Tai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, dirbanti su viso pasaulio dermatologais, mokslininkais ir pramonės atstovais, kuriuos sieja bendras tikslas - skatinti sveikos odos aplink stomą išsaugojimą.